Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/hosting/home/mistrinanka.cz/web/www/de/index.php:13) in /usr/local/hosting/home/mistrinanka.cz/web/www/oneadmin/common/session.php on line 13

Gästebuch

Willkommen in unserem Gästebuch. Hier können Sie die verschiedenen Meinungen auf unserer Hompage lesen oder die Blasmusik anhören. Es würde uns freuen, wenn Sie uns auch Ihre Meinungen mitteilen könnten. Achtung! Bitte folgende Daten angeben: Name, E-mail und Nachricht. Wir bedanken uns bei Ihnen.

>> Neue 

Total:  933

Auskunft 1 - 5 von 933

Seiten 
 Autor: Milan Houšť | houst.milan@seznam.cz |
Eingegeben: Wednesday, 19 July 2017 9:10 PMBeantworten 
 
Fanošu, Mistřínský pochod na festivalu v Mistříně, jak napsané tak zahrané na vynikající a podtrženou jedničku s hvězdičkou. Už při tom nástupu mi i v tom horku chodil mráz po zádech.Netušil jsem,že si tak šikovný. Držím Vám palce---mh luhačovice
PS.mimo jiné-bylo to také výborně ozvučené-pochval Rajchmana%28asi se tak jmenuje%29   Autor: Marek | kasala.marek@gmail.com |
Eingegeben: Wednesday, 12 July 2017 3:23 PMBeantworten 
 
Vaše vystúpenie v Ostraticiach bolo opäť na veľmi vysokej úrovni. Aj najnovšie CD je vynikajúce,pre mňa samé nové piesne,ktoré sú lahodné a veľmi dobre sa počúvajú. Už teraz sa teším na naše ďalšie prípadné stretnutie.  Autor: Fanóą Kuchta | fkfanos@gmail.com |
Eingegeben: Sunday, 09 July 2017 8:03 AMBeantworten 
 
Váľení příznivci fotbalu a hlavně Mistříňanky.

Zúčastnil jsem se 6.7.2017 jiľ druhého ročníku fotbalového turnaje dechovek ve Svatobořicích Mistříně, který je pod záątitou dechového souboru Mistříňanky a hlavním organizátorem je jeden z členů pořádající kapele Kryątof Neduchal.
Věřte, ľe vąichni se super bavili a ąest kapel svoji fotbalovou kvalitou neudělalo svým jménům ľádnou ostudu. Uľilo se mnoho sportu, zábavy a hlavně veselý. Jiľ druhý rok po sobě vyhráli turnaj Sobůláci.
Velký dík za organizaci patří celé rodině Kryątofa Neduchala, dechovému souboru Mistříňanky a vąem osobám, kteří se podíleli na zajiątění občerstvení vąech zúčastněných.
Je to krásný super fotbalový turnaj a jen tak dál organizátoři.
Zdraví jeden z rozhodčích Fanóą Kuchta z Brna Slatiny.
  Autor: Karel Novotný | karellestina@seznam.cz |
Eingegeben: Wednesday, 31 May 2017 9:14 AMBeantworten 
 
Srdečně zdravím z Vysočiny. Přeji touto cestou zakladateli Mistříňanky a kapelníkovi ve výslužbě váženému příteli a kamarádovi Toníkovi Pavlušovi vše jen to nejlepší k jeho významnému životnímu jubileu. Ať se vše daří i v dalších letech Mistříňance i Toníkovi.
Karel Novotný Leština u Světlé - propagátor DH a publicista.  Autor: Věra Stehlíková | stehlikovavera@centrum .cz |
Eingegeben: Monday, 01 May 2017 2:35 PMBeantworten 
 
Milí muzikanti, v pátek 28.4.2017 jsme byli opět s manželem na jedné z vašich tanečních zábav, které pořádáte pravidelně v Luhačovicích. Byl to krásný večer a díky těmto večerům jsme tam poznali moc fajn lidi a speciálně pana Obadala s manželkou , ti jsou naprosto super a téšíme se až zde budete v srpnu zase hrát. Jsme z Hustopečí u Brna, ale na vaši kapelu pojedeme kamkoliv. Pořádné překvapení pro nás bylo,když jsme vidéli,jak z povzdálí celou kapelu s úsmévem pozoruje a prospévuje si pan Antonín Pavluš. Už se nemůžeme dočkat dalšího setkání s vámi. Ať se daří a hodně úspéchů přejí Stehlíkovi.